LauraJoh

More Website Templates @ TemplateMonster.com - January 09, 2012!

Misyonumuz;

İnsana saygıyı temel alarak; faaliyet alanındaki ürün ve hizmetlerin tasarlanmasından, nihai tüketiciyie ulaştırılmasına kadar geçen sürecin tüm aşamalarında etkin, verimli ve yararlı olarak uluslararası ölçekteki markamız ile tekstil sektöründe kurumumuzu ve ülkemizi en iyi biçimde temsil etmektir. 

Vizyonumuz;

Bayan giyim sektöründe uluslararası toptancılık, perakendecilik ve mağazacılık alanlarında, günümüz insanının yerel ve evrensel ihtiyaçlarına uygun moda sunmak, insani değerlerini en üst düzeyde tutarak sürekli gelişmek ve kurumsallaşmaktır..

Sabra Tekstil olarak biz bir marka olma rüyamızı; inanarak, inandığımız değerlerin uğrunda savaşarak ve çok çalışarak gerçekleştirdik. İş hayatının vazgeçilmez ilkeleri; hızlı, dürüst ve ilkeli olmaktır. 1988 yılında moda sanatı için çalışmaya başladığımız günden bu güne en önemli ilkelerimiz dürüstlük, insana yatırım ve insana saygı olmuştur.

Başarılı kuruluşların keşfettiği gizli formülün, müşterilere misafir ve çalışanlara insani hassasiyetle davranmak olduğu bilinciyle çalışan bizler, bugün uluslararası bir kurum olarak, aynı temel ilkelerimizi dünden bugüne taşımanın ve daha da geliştirmenin kıvancını yaşıyoruz. Sabra Tekstilde bir yandan bir aile şirketi olmanın avantajları pekiştirilirken; diğer yandan kurumsallaşma çalışmaları, verimlilik analizleri, Ar-Ge çalışmaları, yönetimde yeniden yapılanma ve özellikle eğitim programları ile her düzeydeki çalışanımızın kişisel gelişimine özel bir önem vermekteyiz.
"Başarı büyümeyi getirir ve büyüme değişim demektir"

Bilgi akışının çok hızlı olduğu bilişim çağında üretilen mal ve hizmetlerin kaliteli olması tek başına yeterli değildir. Urünün kalite standardı yanında, doğru zaman ve doğru fiyatla ulaştırılmasının ve düşüncelerin geciktirilmeden pratiğe dönüştürülmesinin önemi daha büyük hale gelmiştir.
Firmamız; eğitimli; yetenekli yönetim kadrosu ve tecrübeli çalışanları sayesinde, müşteri memnuniyeti odaklı hizmet anlayışını sektörel bilgi ve deneyimiyle birleştirerek şirketin amaç ve kurumsal kimliğini en güzel şekilde hedef kitlesine yansıtmayı başarmaktadır.

Sabri Sami YILMAZ